HOSPICJUM DLA DZIECI

WERDYKT
Jury Konkursu Plastycznego
„Anieli grają dla Hospicjum”
wydany dnia 6 grudnia 2016 r. w Gdańsku
Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

Na konkurs zgłoszonych zostało 1243 prac z 63 szkół podstawowych, gimnazjów oraz warsztatów terapii zajęciowej Województwa Pomorskiego. Organizatorem konkursu są: Fundacja Hospicyjna w Gdańsku oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.
Jury obradowało w składzie:
dr Aleksandra Jadczuk – prodziekan ds. studenckich na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku
Joanna Czauderna-Szreter – Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Agata Setlak – Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Nagrody w Konkursie zostały ufundowane przez miasto Gdańsk, Grupę GPEC, MOSiR, Gazetę Wyborczą Trójmiasto, Radio Gdańsk, Koło Widokowe Ambersky oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.

W kategorii wiekowej klas 0-III

GRAND PRIX otrzymuje:
Franciszek Marszałek, Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater w Gdańsku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Julia Szymańska, Ośrodek Edukacji Kaszubskiej, Szkoła Podstawowa w Starej Hucie
Dawid Sikora, Ośrodek Edukacji Kaszubskiej, Szkoła Podstawowa w Starej Hucie
Paulina Lasota, ZSO Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumii
Anna Rymon Lipińska, ZSO Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumii
Maja Bober, Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
Milena Sędzicka, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
Aleksander Stark, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
Miłosz Dworak, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince
Nikodem Szuchnicki, Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach
Natalia Iwanowicz, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Tczewie

DYPLOMY za wysoki poziom artystyczny prac otrzymują:
Nadia Netkowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Zofia Kraskowska, Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
Agnieszka Zemke, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czeczewie
Marek Krakowski , Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
Marcel Wysokiński , Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
Julia Stachowicz , Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
Nadia Breska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Urszula Pietruszewska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Gabriel Świtała, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Maja Laskowska, Zespół Szkól w Rotmance
Marta Zalesińska, Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku
Patrycja Jastrzębska, Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku
Agata Małachowska, Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku
Gabriela Bołtruczuk, Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni
Jakub Gładkowski, Szkoła Podstawowa im. kadm. W. Steyera w Krokowej
Kinga Tusk, ZSO Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumii
Blanka Dębek, ZSO Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumii
DYPLOMY zostaną przesłane pocztą.

W kategorii wiekowej klas IV-VI

GRAND PRIX otrzymuje
Ignacy Galiński, Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Franek Mikulski, Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
Kamil Gliński, Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
Małgosia Wszałek, Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
Weronika Grubba, Ośrodek Edukacji Kaszubskiej, Szkoła Podstawowa w Głodnicy
Natalia Antonowicz, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
Mateusz Piotrowski, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
Kornelia Plesiak, Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
Grzegorz Łakomski, Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
Kacper Kożyczkowski, Zespół Szkół w Straszynie

DYPLOMY za wysoki poziom artystyczny prac otrzymują:
Dominika Rybak, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Wiktoria Ebertowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Tadeusz Szymański, Ośrodek Edukacji Kaszubskiej, Szkoła Podstawowa w Starej Hucie
Alan Zarzycki, Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
Jagoda Burzyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
Aleksandra Bilewicz, Zespół Szkół w Straszynie
Adrianna Zimodro, Zespół Szkół w Straszynie
Julia Niewiarowska, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Tczewie
DYPLOMY zostaną przesłane pocztą.

W grupie wiekowej gimnazjalnej

GRAND PRIX otrzymuje:
Natalia Kaczyńska, Gdańskie Gimnazjum w Gdańsku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Aleksandra Nadolna, Zespół Szkół Społecznych STO w Człuchowie
Martyna Surowy, Zespół Szkół Społecznych STO w Człuchowie
Zuzanna Makowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie
Simona Trybułowska, Gimnazjum nr 1 w Lęborku
Anna Zechlin, Gimnazjum nr 1 w Lęborku
Marcin Majewski, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie

W grupie warsztatów terapii zajęciowej

GRAND PRIX otrzymuje
Magdalena Żabińska, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Teresa Bieniek, Dom Pomocy Społecznej „Kaszub” w Stawiskach
Marcin Grabowski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kościerzynie
Andżela Prątnicka, Warsztat Terapii Zajęciowej w Gdańsku
Andrzej Kuźmicz, Dom Pomocy Społecznej w Damaszce
Anna Chajewska, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Anna Szenrok, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Janusz Grunau, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Marzena Gurzyńska, Środowiskowy Dom Samopomocy, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Marcin Polak, Środowiskowy Dom Samopomocy, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Krystyna Puciata, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku

DYPLOMY za wysoki poziom artystyczny prac otrzymują:
Sebastian Rzadkiewicz, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Piotr Domiczew, Warsztat Terapii Zajęciowej, Fundacja „Żyć Godnie” w Kolniku
Krystyna Borzyszkowska, Dom Pomocy Społecznej „Kaszub” w Stawiskach
Maria Kerlin, Dom Pomocy Społecznej „Kaszub” w Stawiskach

Ponadto Jury postanowiło uhonorować listami gratulacyjnymi za wysoką wartość artystyczną nadesłanych prac oraz umiejętność rozwijania pasji twórczej:
Pani Maria Wiese z Gdańskiej Szkoły Podstawowej i Gdańskiego Gimnazjum w Gdańsku
Pani Halina Bobrowska z Ośrodka Edukacji Kaszubskiej, Szkoły Podstawowej w Głodnicy
Pani Beata Klasa z Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie
Pani Barbara Piotrzkowska z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kolniku, Fundacja „Żyć Godnie”

Na tym posiedzenie zakończono. Jury spisało Werdykt Konkursu i podpisało go.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress