ANIELI GRAJĄ DLA HOSPICJUM

WERDYKT
Jury Konkursu Plastycznego „Anieli grają dla Hospicjum”
Jarmark Bożonarodzeniowy 2019
wydany dnia 11 grudnia 2019 roku w Gdańsku

Na konkurs zgłoszonych zostało ogółem 469 prac z 59 szkół podstawowych oraz warsztatów terapii zajęciowej województwa pomorskiego. Organizatorem konkursu są: Fundacja Hospicyjna w Gdańsku oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia o godz. 15.00 na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego na Targu Węglowym w Gdańsku (altana z tronem św. Mikołaja obok karuzeli). Nagrody w Konkursie zostały ufundowane przez Radio Gdańsk oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.
Jury podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród:

W kategorii klas 0-3

GRAND PRIX otrzymuje:
Liliana Kumpiń z klasy 2 – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Lena Plewka z klasy 2 – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
Maciej Karpiński z klasy 2 – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
Barbara Maczkowska z klasy 2 – Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku
Franciszek Marszałek z klasy 3 – Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku
Kinga Pobłocka z klasy 3 – Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach
Marta Meronk z klasy 3 – Szkoła Podstawowa w Lisich Jamach


W kategorii klas 4-6

GRAND PRIX otrzymuje
Aleksander Kuźmiński z klasy 6 – Zespół Szkół w Rzeczenicy

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Zuzanna Dobrosielska z klasy 6 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej
Maja Kromp z klasy 6 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej
Aleksandra Brzezińska z klasy 6 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
Piotr Brunke z klasy 5 – Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwii
Paulina Ziętara z klasy 6 – Szkoła Podstawowa w Cedrach Wielkich
Piotr Bieliński z klasy 5 – Szkoła Podstawowa w Nowej Karczmie


W kategorii klas 7-8

GRAND PRIX otrzymuje:
Natalia Brunejko z klasy 7 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Urszula Solecka z klasy 7 – Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku
Martyna Deyk z klasy 7 – Szkoła Podstawowa w Koloni
Dawid Mikulak z klasy 8 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
Ewelina Matea z klasy 7 – Zespół Szkół w Rzeczenicy


W grupie warsztatów terapii zajęciowej

GRAND PRIX otrzymuje
Joanna Lemza – Dom Pomocy Społecznej Machowinko

RÓWNORZĘDNE WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Natalia Grochowska – Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku
Michał Zieliński – Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku
Waldemar Bichowski – Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku
Halina Sołtys – Dom Pomocy Społecznej Ostoja w Gdańsku

English