Organizacja Jarmarku 2020

Przygotowanie każdego jarmarku jest długim procesem, stąd prace nad realizacją każdej edycji podejmowane są z dużym wyprzedzeniem. Dlatego też od dłuższego czasu pracujemy nad organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego, jednocześnie uważnie śledząc aktualną sytuację związaną z pandemią Covid-19.  Kwestie związane z bezpieczeństwem sanitarnym są dla Międzynarodowych Targów Gdańskich przedmiotem największej troski i traktowane są w sposób absolutnie priorytetowy.

Czy tegoroczny Jarmark się odbędzie?

Z uwagi na dynamiczny rozwój obecnej sytuacji Jarmark najprawdopodobniej nie będzie mógł się odbyć. Niemniej jednak pracujemy nadal nad projektem, aby być gotowym na organizację imprezy w bezpiecznych warunkach, gdy tylko sytuacja zewnętrzna na to pozwoli. Wszelkie nasze działania podejmowane są zgodnie z rozporządzeniami i polityką Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, a także zaleceń instytucji państwowych oraz władz miasta.

Pracujemy także nad rozwiązaniami przeniesienia części projektu on-line, jeśli Jarmark Bożonarodzeniowy nie będzie mógł się odbyć w realnej rzeczywistości.

Tak czy inaczej: #ŚwiętaSięOdbędą
Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich.